Akustinis dizainas, ergonomiška ir patogi darbo vieta yra labai svarbi, todėl atsiranda naujų akustinio dizaino elementų. Iš PET plastiko (polietileno tereftalatas arba perdirbtų plastikinių vandens ir gaiviųjų gėrimų butelių) pagamintas veltinis tapo nuostabia medžiaga, sugeriančia garsą ir suteikiančia naują vizualinio ir akustinio dizaino paletę.

Veltinis gaminamas iš perdirbto PET, kuris tampa minkšta, bet tvirta veltinio medžiaga. Ilgaamžis PET veltinis pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis, o pasibaigus jo naudojimo laikui jį galima perdirbti.

Mūsų siūlomi įvairūs sprendimai – akustiką gerinantys ir interjerą puošiantys paveikslai, šviestuvai, plokštės, sienų plytelės, pertvaros ir pan. PET veltinio gaminiai sukuria universalias galimybes, atitinkančias įvairių komercinių ir gyvenamųjų patalpų poreikius – jais galima tiesiog uždengti viską, išskyrus grindis!

Kadangi šiandieninė sąmoninga karta reikalauja kokybės, tvarumo ir efektyvumo kiekviename gyvenimo aspekte – nuo vartojamo maisto, perkamų produktų iki projektuojamų erdvių – nenuostabu, kodėl PET veltinis turėtų būti Jūsų pasirenkama medžiaga akustikos gerinimui.

Veltinis yra labai universali medžiaga, turinti plačią įvairių spalvų paletę, kurią galima pritaikyti įvairioms erdvėms ir konfigūracijoms. PET veltinis padeda sugerti aplinkos garsą, kuris yra labai svarbus šiuolaikinėse atvirose, elegantiškose ir bendradarbiavimui skirtose erdvėse – nuo paprastų baltų sienų iki individualių meno ir 3D skulptūrinių elementų.

Džiaugiamės, kad PET veltinio gamyboje nėra kenksmingų ar nuodingų cheminių medžiagų, o gamtą dažnai teršiantis plastikas surenkamas, perdirbamas ir „prikeliamas“ antram gyvenimui.

Kalbant apie geriausią akustiką jūsų erdvei, PET veltinis yra žiedinės ekonomikos dalis, produktyvi ir graži alternatyva, galinti išspręsti daugelį Jūsų poreikių komercinėje ir gyvenamojoje aplinkoje. Nesvarbu, ar ieškote tradicinio, ar modernaus dekoro savo erdvei, gera akustika visada bus reikalinga, o mūsų „Cozylion.lt“ tikslas – kad žodis „akustika“ taptų svarbiausiu žodžiu žvelgiant į platesnį funkcionalumo ir dizaino paveikslą.

Tags: