D.U.K

Akustinis PET veltinis

AKUSTINIS VELTINIS

PET veltinis gaminamas iš perdirbto plastiko, daugiausia plastikinių butelių. Surinktas plastikas pirmiausia išvalomas, tada smulkiai sumalamas ir perdirbamas į pluoštą. Iš šio pluošto gaminami itin ploni sluoksniai, kurie vėliau suveliami. Tuomet kaitinamas ir presuojamas į tvirtą ir standžią plokštę. Iš šių plokščių galima gaminti bet kokio tipo gaminius.

PET veltinis yra neįtikėtinai universalus, lankstus ir saugus. Jis lengvas (1,9 kg/m2) ir lengvai apdorojamas. Veltinis neskleidžia ir neišskiria jokių pavojingų sveikatai medžiagų. Be to, turi B1 degumo klasę, o tai reiškia, kad jis sunkiai dega.

Visas mūsų PET veltinis gaminamas tausojant gamtą. Veltinio gamybos procese nenaudojamas vanduo ar džiovinimo mašinos.

Ši medžiaga gaminama iš perdirbtų plastikinių butelių, todėl Jūs prisidedate prie žiedinės ekonomikos. Vėliau šias plokštes taip pat galima lengvai perdirbti kaip PET plastiko atliekas.

Žinoma, susiekite su mumis kontaktų skiltyje ir aptarsime visus poreikius.

Prekiaujame 9 mm storio plokštėmis ir gaminiais iš jo.

Kadangi PET veltinis pagamintas iš perdirbtų plastikinių butelių, jis labai tvirtas. Neplyšta, išlaiko formą, malonus liesti. Šis sintetinis veltinis atsparus smūgiams. Tačiau su šia medžiaga vis tiek reikėtų elgtis rūpestingai, todėl nelaikykite jos drėgnoje ar nešvarioje vietoje.

INTERJERO SPRENDIMAI AKUSTIKOS GERINIMUI

Mūsų gaminiai skirti interjero erdvių pagražinimui ir puošimui, akustinis veltinis taip pat sugeria garsą ir jį slopina, kad jo atspindžiai erdvėje gerokai sumažėtų. Tačiau PET veltinis negali visiškai blokuoti garso.

Daugelyje patalpų, kuriose reikia geros akustikos – namuose, biuruose, restoranuose, viešbučiuose, posėdžių salėse ir t. t. Turint garsus sugeriančią sieną, lubas ar šviestuvus lengvai galima pagerinti patalpų foninį triukšmą, akustiką ir pagerinti dirbančio ar besiilsinčio žmogaus savijautą.

Kiekviena patalpa ir situacija yra skirtinga, todėl rekomenduojame susisiekti su akustikos ekspertu. Pagrindinė taisyklė norint pagerinti akustiką, reikia uždengti ne mažiau kaip trečdalį sienos ar kito ploto.

NRC indeksas – garso absorbcijos jūsų erdvėje (patalpoje) indeksas yra labai svarbus parametras, jei norite turėti namų įrašų studiją, kambarį, kuriame galėtumėte žiūrėti labai geros akustikos filmus ar klausytis muzikos. NRC yra garso, kurį sugeria konkreti medžiaga, matas. NRC vertė 0 reiškia visišką garso atspindėjimą, o 1 reiškia visišką garso sugėrimą.

Plokštėms ar gaminiams iš PET veltinio montuoti prie sienos naudokite montažinius klijus (skystos vinys) taip pat tinka tapetų klijai, skirti stiklo audinio tapetams, pvz.: Glastatex Primacol. Klijai kol kas nėra pridedami prie mūsų gaminių, tačiau jų galima rasti bet kurioje statybinių medžiagų parduotuvėje arba įsigyti mūsų el. parduotuvėje. 

Trafaretai

Trafaretai sienų dekorui

Trafaretai skirti dažymui voleliu ar teptuku dažniausiai gaminami iš skaidraus 0,5 mm storio plastikėlio. Dekoruojant sienas struktūrinėmis pastomis, dekoratyviniu tinku ir pan. naudojame 1-2 mm storio plastikinius trafaretus. Jeigu reikalingas ypač patvarūs sprendimai galime pasiūlyti trafaretus pagamintus iš aliuminio kompozito ar kitų medžiagų.

Ne. Trafaretus prie sienos ir kitų paviršių dažniausiai patogiausia prisiklijuoti iš šonų su apsaugine dažymo lipnia juostele, kuri nepalieka žymių. Jeigu reikalingas lipnus trafaretas, pvz.: dekoruojant lubas, rekomenduojame naudoti aerozolinius purškiamus klijus ir jais padengti trafaretą.

Taip, gaminame vienetinius ir indivudualius trafaretus pagal Jūsų pageidavimus. Sukuriame pjovimo brėžinius. Individualaus maketo paruošimas nuo 20 €.

Galite dekoruoti daug ką, bet ne viską, pvz.: stipriai grublėtų paviršių. Kadangi trafaretas turi gerai priglusti prie dažomo paviršiaus paviršius turėtų būti kiek įmanoma lygesnis. Jei pagrindas nelygus, vertikalus ir jūs naudosite per daug dažų tuomet didelė tikimybė, kad dažai gali išbėgti po trafaretu ir kontūras bus išsiliejęs.

Turime galimybes pagaminti vientisus trafaretus didesnius nei 3 metrai. Tačiau namų interjero dekoravime siūlome dirbti su trafaretais, kurių plotis neviršija 600 mm.

Trafaretai pramonei

Taip, gaminame visų tipų komercinės paskirties trafaretus, skirtus kelio horizontaliam ženklinimui, parkavimo vietų, neįgalusis ir kitų elementų žymėjimui ant asfalto ar kitų paviršių.

Mūsų gaminami trafaretai yra tvirti, nerūdija, todėl juos galėsite naudoti daugelį kartų, taip sutaupydami išties daug pinigų.

Ypač tinkami naudoti tose vietose, kur eksplotacijos sąlygos atšiaurios. Drėgmė, didelis šaltis, karštis, važinėja specialus sunkiasvoris transportas, horizontalus paviršius yra nelygus ir pan.

X